Jediný človek proti ktorému má zmysel bojovať som ja sám

uspech

Pozretie pred tréningom do zrkadla pre mňa znamená rozlúčku so starým ja. To ostáva v zrkadle a ja sa posúvam. Každým cvikom, každou sériou, každým opakovaním sa posúvam krok po kroku ďalej a ďalej.

Tréning

Tréningom sa dostávam tam kam môžem, posúvam sa tam, kde vládzem, ale len keď už som na hrane svojich síl, keď už robím posledné opakovanie a v totálnom vyčerpaní, keď prekonávam samého seba vtedy sa posúvam bližšie k svojmu cieľu. Kde iní končia, ja začínam a tak tam, kde by skončilo moje staré ja začína nové ja. Pripravený ísť až na dno svojich síl, pripravený sa dostať na vrchol svojich možností, pripravený prekonávať svoje maximá. To som ja!

Strach

Strach ma niekedy brzdil, ale teraz ma posúva ďalej. Bál som sa neúspechu a preto som sa do ničoho nepúšťal. Aj keď stále sa bojím neúspechu, ale pracujem na svojich cieľoch tvrdo tak, aby som uspel. Nemusím uspieť hneď. Každý neúspech ma posúva o krok ďalej k úspechu. Nič nie je nemožné, keď chcem, všetko sa dá. Treba si ísť tvrdo za svojim cieľom a nebáť sa stáť čelom všetkým svojim prekážkam. Moja najväčšia prekážka som ja sám, zdolávať ju často krát nejde bez pomoci druhých, bez ľudí čo stoja pri mne v tých najťažších chvíľach. Keď sám čelím sebe, keď už nechcem dať zo seba viac, ale oni vedia, že to dokážem, a dostanú to zo mňa. Keď už som na dne svojich síl oni ma postavia na nohy.

Sila mysle, sila tela

Len tak ako sme schopní si veci predstaviť len takými sa môžu stať. Úspech musíme mať prve v hlave, aby sme ho dokázali dať aj zo seba von. Či už ide o úspech v cvičení alebo životný úspech, vždy treba mať predstavu kam smerujem a aký je môj cieľ, kde sa chcem dostať. Ciele si treba dať vysoko, cieľ, ktorý si vydrieme si vážime omnoho viac ako cieľ, ktorý dostane každý. Pre úspech nestačí robiť to čo robia ostatní, treba robiť viac! Byť jeden v stáde alebo byť jeden z milióna? Voľba je vždy len na tebe.

One Response

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *