Fitness program pre lenivcov.

http://www.foundshit.com/pictures/funny/lazy-dog-walk.jpg

Fitness program pre lenivcov.

Pravidelne sa stretávam s ľudmi čo ma žiadajú rady ako schudnúť, keď im poviem čo treba robiť, vysvetlím cvičenie a stravovanie, tak si stále robia po svojom. Očakávajú, že im poviem to čo chcú počuť, že je to jednoduché a stačí robiť to čo doteraz. Len 10 min cvičenia, spapať zázračnú tabletku a podobne. Také rady, ale odo mňa nečakajte, proste klamať nemienim.  Ľudia hľadajú kompromis medzi ich predstavou a tým čo už sa im nepáči. Na radikálnu zmenu má len málokto odvahu. Preto som sa rozhodol vytvoriť program pre lenivcov plný kompromisov.

Základné aspekty programu:

Jem čo chcem !

Oddychujem každý druhý deň a víkendy mám voľno!

Program pre lenivcov

Žiaden tréningový a diétny plán sa ti nepáči? Nechceš si variť ráno na celý deň, nechceš cvičiť každý deň, chceš často oddychovať? Tento plán je stvorený priamo pre teba. Nevieš sa vzdať chleba, párkov, praženice? Žiaden problém jedálniček si tvoríš sám.

Strava

5 jedál do dňa, môžete jesť čokoľvek na čo ste navyknutý, ale nesmiete vynechávať jedlá a jedzte len v takom zložení aké je tu napísane. Pitný režim, do obedu môžete piť čo len chcete, poobede už len čistú vodu.

Raňajky –  mliečne výrobky, ovocie, bielkoviny, zrná

Desiata –  mliečne výrobky, ovocie

Obed – ovocie, bielkoviny, zrná, zelenina

Olovrant – mliečne výrobky, zelenina

Večera – bielkoviny, zelenina

Tréning

Potrebuješ častý oddych, proste nevládzeš? Nevadí tu sa naoddychuješ dostatočne.Trénuješ 3 dni v týždni, zvyšné dni máš oddych. Nemusíš sa učiť zložité cviky, budú tu tie najzákladnejšie cviky a každý tréningový deň to isté, nemusíš dlho rozmýšľať nad tým čo budeš cvičiť proste stále to isté.

Pondelok

Drepy, tlaky na rovnej lavičke ( benchpress), mŕtvy ťah, tlaky na ramená

Utorok

Voľno

Streda

Drepy, tlaky na rovnej lavičke ( benchpress), mŕtvy ťah, tlaky na ramená

Štvrtok

Voľno

Piatok

Drepy, tlaky na rovnej lavičke ( benchpress), mŕtvy ťah, tlaky na ramená

Sobota

Voľno

Nedeľa

Voľno

Aké váhy si mam dať? Koľko opakovaní?

Bojíš sa zdvihať vysoké váhy ? Žiaden problém pri tomto tréningovom programe začínaš prvý týždeň s prázdnou tyčkou. Vykonávaš cviky po štyroch sériach 10 opakovaní medzi sériami 3min pauza. V poslednej sérií rob toľko z danej série koľko vládzeš.Každý týždeň si k tyčke pridávaj 5kg (3.75kg žena)

Ďalšie dôležité body programu

Tento program je tvorený pre ľudí čo chcú s minimálnym úsilím dosiahnuť výsledky a tu pre dosiahnutie úspechu denne aspoň 40 min chôdze. Čo sa ráta k zdravému minimu. A nepoužívať výťah ani eskalátor, stále len schody.

To je všetko drahí lenivci, prajem vám veľa úspechov 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *