Chceš poriadny doping? Máš moje číslo ? Tak viaamo!

Chceš poriadny doping máš moje číslo ? Tak viaamo!

Účinné, dostupné, zakázané doplnky, ktoré posúvajú športovcov za hranice ich možností. Pri cyklistike vám postačí ak vám to pomôže len o 1% a ste víťaz. Lenže aj na to, aby vôbec nejaký úspech dosiahli, potrebujete si to poriadne natrénovať. Ja sa nikomu nečudujem a plnohodnotne ich chápem, chceli niečo dosiahnuť, tak siahli aj na túto možnosť. Máš šťastie si v správach ako víťaz. Ak potom na to prídu si v správach ako troska.

„Bolesť je dočasná ale hrdosť ostáva na veky“

Určite, len ak nedopuješ, potom ti ostáva na veky už len hanba. To platí pre vrcholových športovcov čo je len maličké percento konzumentov, ale máme tu ešte veľmi veľkú skupinu ľudí a to sú hobby bodybuilderi, nepodliehajú žiadnym testom, môžu užívať čokoľvek chcú, robia to pre to aby vyzerali ako chcú vyzerať. Je im jedno či sa o nich vie, že niečo berú, dokonca niektorí sa tým aj chvália. Riskujú svoje zdravie a svoj život len aby dosiahli vysnívanú postavu. Je to normálne? Nie! Stačí len začať a postupne vďaka ich vplyvu chce ich brať viac a viac, takto posadnutosť dokonalou postavou vedie mnohých k smrteľným kokteilom.

Steroidy, rastové hormóny to sú asi najznámejšie, ale ak človek naťuká na internete buy steroids nájde širokú škálu produktov. Všetky zakázané látky, rôzneho druhu od výmyslu sveta. Našťastie so žiadnou látkou nemám skúsenosti, aj keď mi boli viac krát ponúkané ku šťastiu to nepotrebujem. Ja si vždy rád všetko sám tvrdo odpracujem. Tak či onak bez nich či s nimi, bez tvrdej driny človek asi len ťažko uvidí nejaké výsledky.

Moje svaly to sú čistá genetika! Môj otec dobré znášal steroidy, môj dedo dobré znášal steroidy a ja ich dobré znášam tiež.

Každá stránka stovky produktov!

Keby som si chcel vybrať to aby som začal študovať. Alebo snáď nie ? Majú tu napísané krásne popisy všetkých výrobkov, takže sa nemusím obávať že zoberiem nejakú blbosť.Smelo do toho, jediné čo tu chýba sú nežiadúce účinky. Neplodnosť, agresivita, nespavosť. Všetko toto a mnoho ďalších skvelých nežiadúcich účinkov dostanete ZDARMA ku každému produktu.

Rýchla smrť / FAKES

Áno, tak ako aj pri výživových doplnkoch, aj pri steroidoch a každom zakázanom doplnku aj tu existujú FAKES. Ak ste už taký sprostý, že ste sa rozhodli nejaký doping brať, nenakupujte u neoverených predajcov. Možno sa to zdá ako blbosť, že na zakázané látky sú aj overený predajcovia ale je to tak. Je to vždy lepšie kúpiť originál ako keby ste mali vyhodiť peniaze za niečo, čo vás po prvej dávke zabije. Väčšina dopingu sa aplikuje priamo do žily, to znamená, že musíte vedieť čo beriete a uvedomiť si všetky riziká.

Doping v potravinách

Keď za dva mesiace kuriatko dokáže dorásť do veľkosti, aby ste z neho už mohli spraviť výrobky asi nebude všetko v poriadku. Aby vôbec také niečo prežilo, treba ho nadopovať ešte aj poriadnou dávkou antibiotík. Nebudem jesť kuracinu a mám kľud. Ste na omyle, všetky živočíšne výrobky môžu obsahovať stopy antibiotík. Tak budem jesť iba rastlinky. No určite ani tie nepostrekovali. V dnešnej dobe treba akceptovať fakt, že konzumujeme nechcene kadejakú chémiu a snažiť sa kupovať čo najviac BIO produktov.

Dopovať či nedopovať to je otázka ?

Osobne radikálne hovorím všetkému dopingu NIE ! Maj aj ty rozum a nič neber, však na čo, zdravie máš len jedno a nestojí ti to za to! Taktiež investuj viacej do seba a nekupuj kadejaké chemické sračky !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *