10 prikázaní Hypermarketov

okradni svojho blížneho

1. Mäso 2x prebalené keď už je zelené bude marínované a na tretí krát prebalené

2. 50% zníženie ceny prináša včasné navýšenie ceny o 100%

3. Náš zákazník naša ovca

vždy prilákaj ovcu na Akciu aj keď inde bez akcie to majú za omnoho nižšiu cenu. Keď sa niečoho potrebuješ zbaviť daj na to Akciu a aj reálne zníž cenu!

4. Pamätaj !

Zhnitá zelenina znamená neskoré spustenie Akcie na zeleninu. Preto do budúcna nezabúdaj a túto predáme o čosi lacnejšie vo výpredaji.

5. Naša akciová šunka, nemôže byť šunka môže to byť len mäsový výrobok na ktorého prípravu nám stačí 40% mäsa, voda a pár kvapiek zázračnej chémie

6. Reálne akcie čo dáme budú v regáloch ale platiť pri kase samozrejme nebudú a keď si to náhodou niekto všimne, máme pracovníčku na informáciách.

7. Pokladničky zamestnávame vždy len so zlovestným pohľadom aby zákazník nemal čas kontrolovať či blokuje správne.

Kričanie pokladníčky a neprimerané reakcie sú za týmto účelom výhodou.

8. Ak rad pri prvej otvorenej pokladni prekročí 10 čakajúcich, počkáme kým nenarastie na 15  a potom zvážime otvorenie ďalšej pokladne

9. Staráme sa o zdravie našich občanov a preto prebaľujeme mäso plné E-čok a antibiotík do našich 858 obalov a predávame ako krehčené mäso.

Ale POZOR nie priamo pod týmto názvom, zákazník čo vie čítať ho nájde len v popise tovaru! Skvelý názov pre takýto tovar sú napríklad šťavnaté kuracie prsia.

10. Výrobky, ktoré sa obalom podobajú na kvalitné výrobky budú umiestnené ku kvalitným výrobkom. ( kakaové pochúťky pri čokoládach, margaríny pri maslách…)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *